MYCIE OKIEN

Bezpłatna wycena. Elastyczne terminy. Fachowa realizacja.

Oferujemy usługę mycia okien, szyb, przeszkleń, fasad i elewacji.

MASZ PYTANIA?

600 686 812

biuro@taktum.pl

OFERTA TAKTUM

Dbamy o świeży wygląd obiektów komercyjnych w Trójmieście.

MYCIE WODĄ DEMINERALIZOWANĄ

MYCIE WODĄ DEMINERALIZOWANĄ

Jest to najbardziej nowoczesna i najtańsza metoda mycia okien! Nasza maszyna filtruje zwykłą wodę aby uzyskać wodę demineralizowaną. Przy pomocy tyczek z włókna węglowego myjemy okna do 17 metrów z poziomu gruntu. Metoda sprawdza się na wszystkich obiektach.

MYCIE ALPINISTYCZNE

MYCIE ALPINISTYCZNE

Jesteśmy wszędzie tam gdzie trzeba umyć największe i najtrudniejsze obiekty. Myjemy wysokie przeszklone obiekty metodami alpinistycznymi. Posiadamy wszelkie pozwolenia oraz działamy sprawnie. Mamy za sobą mycie wielu obiektów na Pomorzu. Do mycia używamy również podnośników.

MYCIE KLASYCZNE

MYCIE KLASYCZNE

Działamy sprawnie oraz szybko tak aby nasi Klienci mogli spokojnie prowadzić swoją działalność. W razie potrzeby używamy małych drabinek oraz tyczek. Realizujemy zlecenia w biurach, sklepach, restauracjach. Bardzo chętnie współpracujemy na zasadzie abonamentu – jest to najbardziej opłacalna forma współpracy dla naszych Klientów.

MYCIE POBUDOWLANE

MYCIE POBUDOWLANE

Mycie pobudowlane wymaga bardzo dużego doświadczenia. Dobór odpowiedniej chemii oraz techniki. Bardzo ważne jest to, aby nie porysować nowych okien, a także aby współpracować z innymi ekipami na budowie. Mamy za sobą dużo zleceń dla największych firm budowlanych oraz deweloperskich.

MYCIE SPECJALISTYCZNE

MYCIE SPECJALISTYCZNE

Współpracujemy z wieloma firmami przemysłowymi, dlatego dobrze wiemy jak ważne jest zachowanie odpowiednich procedur. BHP na najwyższym poziomie, odpowiedni ubiór oraz przestrzeganie lokalnych zaleceń. Dostosowujemy się do godzin pracy obiektów – wiemy jak ważna jest ciągłość prac.

MYCIE ELEWACJI

MYCIE ELEWACJI

Zajmujemy się również usuwaniem zabrudzeń z powierzchni elewacji tynkowych. Czytaj więcej >>

GALERIA

OBIEKTY

Biurowce, Office Parki


Hotele, restauracje, sklepy


Budynki mieszkalne (wspólnoty)


Lotniska, dworce kolejowe


Hale sportowe i stadiony


Salony samochodowe


Centra handlowe


Urzędy, inspektoraty, siedziby instytucji publicznych

Sądy, szpitale, szkoły

Call Now Button